آخرین مقاله ها
خدمات-برقی

خدمات برقی در تهران

تلفن برقکار در تهران :09125784506

حال می خواهیم در رابطه با خدمات برقی  پرشین برق توضیح دهیم. همه ما می ‌دانیم که خدمات برق ساختمان از جمله خدمات بسیار حساس، خطرناک و تخصصی می باشند که بایستی همواره توسط متخصصان انجام پذیرند. لذا این خدمات برقکاری گاهاً به دو نوع عمومی و صنعتی تقسیم خواهند شد. چراکه با توجه به نوع خدمات اعم از صنعتی و عمومی بودن، بایستی نوع برقکار و حتی میزان تخصص آن را نیز در نظر گرفت.

مورد که مهمی که در رابطه با شرکت پرشین وجود دارد، این است که این شرکت دارای برقکاران بسیار حرفه‌ ای با سطح تخصص متفاوت است. همچنین از جمله مهم ترین کار هایی که در این شرکت صورت می گیرد این است که در زمان برقراری ارتباط شما با این مجموعه، از شما سوال پرسیده می شود که آیا می خواهید برقکار مورد نظر را برای انجام چه کاری به کار بگیرید؟ از این رو با استفاده از نوع خدماتی که شما می خواهید، میزان تخصص برقکار صادره نیز مشخص خواهد شد. پس از آن انجام خدمات شما به بهترین نحو صورت می گیرد.

خدمات-برقی-توسط-برقکار-سیار

خدمات-برقی-توسط-برقکار-سیار در تهران

تفاوت خدمات برقی عمومی با صنعتی:

حال می خواهیم که بدانیم تفاوت خدمات برقکاری عمومی با برقکاری صنعتی چیست و ما چگونه این دو را بایستی از هم تشخیص دهیم؟ در رابطه با خدمات برقی عمومی بایستی گفت که این خدمات می ‌تواند شامل برق رسانی، ترمیم، برق کشی و غیره در مناطق مسکونی باشد. به عبارت دیگر سیم کشی ساختمان، جز اصلی ترین خدمات برقکاری عمومی می باشد. همچنین انجام برخی از خدمات برق ساختمان نظیر: نصب لوستر و آباژور، نورپردازی های حرفه ای ، نصب چراغ های لاینی و غیره نیز شامل خدمات برق عمومی می باشند. از این پس اگر شما هر نوع خرده کاری برقی در منزل خود دارید یا اینکه از نظر برق رسانی دچار مشکل شده اید، می توانید به شرکت پرشین برق مراجعه نموده و از خدمات برقکاری عمومی آن بهره ببرید.

در مقابل خدمات برقکاری عمومی، ما خدمات برقکاری صنعتی را مشاهده می کنیم. این نوع خدمات می ‌تواند شامل نصب و راه اندازی برخی از وسایل برقی در کارخانه ها، نصب چراغ ها و سیستم های روشنایی به صورت بزرگ و گسترده در شرکت ها و کارخانه های بزرگ، تعمیر وسایل برقی، لحیم کاری سیم ها، نقشه کشی و سیم کشی برق این مناطق، راه اندازی اتصالات  برق و غیره باشد. همانطور که کاملا واضح و مشخص است انجام خدمات برقی صنعتی که عموماً در کارخانه ها صورت می گیرد، بسیار دشوارتر است. همچنین به علت ریزه کاری ها و جزئیات بالایی که این خدمات دارند، بایستی از افراد با تجربه بیشتر و تخصص بالاتر استفاده نمود.

برقکار حرفه ای ساختمان

برقکاری حرفه ای ساختمان در تهران

معرفی خدمات برق ساختمان پرشین برق:

خدمات برق ساختمان پرشین برق، بسیار گسترده گسترده تر از چیزی است که شما فکرش را بکنید. چراکه گاهی اوقات وسیله های برقی از نظر برق رسانی دچار مشکل می شوند. گاهاً در این زمان ها افراد تصور می کنند که آن وسیله دچار مشکل حاد شده یا اینکه موتور آن سوخته است. این در حالی است که با رفع ایرادات جزئی و قطع سیم برق آن، می توان آن را راه اندازی کرد. لذا این شرکت برای مشکلات و اختلالات سیم کشی و برق وسیله های برقی نیز خدمات خوبی را ارائه می دهد.

اعزام برقکار شبانه روزی:

یکی از مهمترین ویژگی هایی که پرشین برق دارد، اعزام برقکار شبانه روزی می باشد. گاه ممکن است در ساعاتی از شب که بسیاری از شرکت‌ ها و برقکاران فعال نیستند، افراد دچار مشکلات حاد برقی شوند و نیاز به خدمات فوری برق و درخواست برقکار داشته باشند. لذا پرشین برق این امکان را برای مشتریان خود فراهم ساخته است تا در هر ساعتی از شبانه روز مشتریان به آن مراجعه نمایند. پس از مراجعه و در واقع ارتباط گرفتن با این شرکت کمتر از ۳۰ دقیقه برقکار سیار در محل حضور می ‌یابد و به رفع ایرادات قطعی و حتی اتصالات برق خواهد پرداخت.

برقکاری ساختمان، سیم کشی روکار و توکار و حتی تعویض و نصب کلید و پریز برق می تواند از خدمات مهم این شرکت باشد. همچنین استفاده از متخصصینی که دارای مهارت بسیار زیاد و تجربه طولانی هستند یکی از ویژگی‌ های خاص و ویژه این شرکت به شمار می رود.

دیدگاه خود را بنویسید

5 × 1 =