سیم-کشی-و-برقکاری-ساختمان

سیم کشی و برق کاری ساختمان چگونه انجام می شود؟

تلفن برقکار در تهران :09125784506

برق کاری ساختمان یکی از مهم ترین مراحل ساخت ساختمان می باشد  و نیاز به تکنسین برق ساختمان دارد .سیم کشی اشتباه خسارت جانی و مالی بسیاری را  به بار می آورد .از همین رو برای پیشگیری از خسارت های فوق برقکار ساختمان می بایست از مهارت های لازم و کافی برخودار باشد.  تیم حرفه ای خدمات برقکاری  پرشین برق که  کادری مجرب هستند با خیال  آسوده سیم کشی و برق کشی ساختمان خود را به ما بسپارید.
به طور کلی سیم کشی ساختمان به دو صورت  سیم کشی رو کار و  سیم کشی توکار انجام می گیرد.  هرکدام از روش ها شرایط و مراحل خاص خود را در برق کاری ساختمان  دارد .

سیم کشی روکار و تو کار  تفاوت های زیادی با هم دارند از جمله تفاوت ها روش نصب آن ها و ظاهر آن هاست.

روش های سیم کشی در برق کاری ساختمان

سیم کشی روکار

به نوعی از سیم کشی گفته میشود که سیم ها از روی گچ دیوار و به صورت آزاد از داخل لوله ها و داکت ها عبور می کند و تمامی این سیم ها قابل مشاهده است و در صورت خرابی میتوان محل آن هارا پیدا کنید پس عیب یابی و رفع مشکل پیش آمده نسبت به سیم کشی توکار، بسیارآسان ترمی باشد.

سیم کشی توکار

در اواخر ساخت ساختمان انجام میشود و پیچیدگی های بیشتری دارد این نوع از نظر ظاهری بهتر و تمیز تر از روش سیم کشی رو کار هست و به همین علت طرفداران بیشتری دارد.

برای اطلاع از قیمت سیم کشی رو کار و تو کار و تعرفه خدمات برقکاری و  همچنین هزینه سیم کشی مجدد ساختمان می توانید با برقکار پرشین برق تماس بگیرید .

شماره برقکار شبانه روزی در تهران : 09125784506

دیدگاه خود را بنویسید

2 + 1 =