سرویس و تعمیر کولر ابی

تعمیر کولر آبی | سرویس کولر آبی تهران

تلفن برقکار در تهران :09125784506

با کولر آبی خود با مشکل مواجه هستید؟ تعمیر کولر آبی جزو پر درخواست ترین تقاضا ها در روز های گرم سالم میباشد . نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید اهمیت عیب یابی دقیق است که توصیه اکید ما این است که اینکار را به متخصصین حرفه ایی بسپارید.تیم پرشین برق (برقکار سیار در تهران) با دارا بودن تیم حرفه ایی این اطمینان خاطر را به شما میدهد که در نازل ترین زمان ممکن تعمیر  را انجام میدهند پس اگرنیاز به تعمیر کار کولر برای تعمیر (دینام / موتور کولر آبی/ پمپ آب کولر /پوشال کولر آبی و …)  دارید تماس بگیرید تا مشاوره ی رایگان از تیم پرشین برق دریافت کنید.لازم به ذکر است که کولر  آبی یک وسیله سرمایشی است که اگر به موقع اقدام  نکنید خرابی های بزرگ تری به بار می آید.

تعمیر کولر آبی شامل چه مواردی است:

_تعمیر یا تعویض قطعات معیوب

_رکلاژتسمه

_چک کردن مسیر باد کولر

_بررسی مسیر آب ورودی به کولر و شیر آلات و اتصالات کولر

_چک کردن الکترو موتور و تنظیم جای آن و…

در هر کدام از این بخش ها که نیاز به تعمیر یا تعویض باشد متخصیصن پرشین برق بعد از هماهنگی اقدامات لازم را در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهند. شایان ذکر است  که نوع برند محصول محدودیتی در تعمیر آن ندارد . نصب / راه اندازی و تعمیرکولر آبی در برند های مختلف انجام میشود.

هزینه تعمیر کولرآبی:

با توجه به اینکه هزینه تعمیرکولر آبی  به نوع مشکل و یا تعداد قطعاتی که مورد نیاز است بستگی دارد . به طور کلی بسته به نوع خدمات و هزیته متغییر است ولی متخصصین پرشین برق قیمتی را با توجه به اطلاعات شما تخمین زده و در صورت رضایت شما از هزینه اقدام به اعزام افراد در محل میکنند .

شماره تعمیر کار کولر :

09125784506

دیدگاه خود را بنویسید

3 × 5 =