سیم-کشی-ساختمان

سیم کشی ساختمان

تلفن برقکار در تهران :09125784506

در جوامع امروزی با پیشرفت روز افزون تکنولوژی , ساختمان سازی هم از این مقوله جدا نبوده و روز به روز در حال پیشرفت و توسعه می باشد. از همین منظر سیم کشی ساختمان مطابق با آیین نامه اجرایی و قوانین از مهم ترین اصول برای به دست آوردن یک نتیجه ی مطلوب در این زمینه میباشد.

سیم‌کشی ساختمان چیست؟

همه چیز از ادیسون و اختراع برق توسط او شروع شد.اختراعی که زندگی انسانها را متحول کرد و توانست یکی از مهمترین ارکانی که برای زندگی لازم داریم را برای ما به ارمغان بیاورد.همه شما می‌دانید که منظوره ما چیست. بله درسته، برق.

اما این برق به وسیله چه چیزی به خانه های شما راه پیدا می‌کند؟

بله، درست حدس زدید، سیم‌کشی های ساختمانی.

سیم کشی ساختمان شغلی حیاطی و دارای اهمیت زیادی می باشد و حرفه ایی شدن در آن منعطف به تجربه و علم است به همین سبب برای رعایت حال مشتریان پرشین برق همواره در کنار شماست  .

برقکار شبانه روزی  در خدماتی که عرضه می کند تجربه ,توانایی علمی و فنی لازم و کافی را دارا می باشند و این تضمین را میدهند  که اگر در حین سیم کشی یا بعد از آن مشکلی  برایتان پیش آمد توسط متخصصین کار شما  را پیگیری کرده و در سریع ترین زمان اقدام به بررسی و حل مشکلتان میکنند .

هزینه خدمات سیم کشی :

پوشیده نیست که تمام مراحل سیم کشی با توجه به حساسیت بالا و خطرات موجود در آن  باید با رعایت اصول ایمنی توسط برق کار ماهر انجام شود .

با توجه به همین موضوع هزینه سیم کشی ساختمان با توجه به شرایط ساختمان متفاوت است از همین رو برق کار سیار ابتدا برای مشاهده شرایط کاری و خدماتی که باید عرضه کند به محل مورد نظر رفته  و با توجه به نوع سیم کشی و خدمات هزینه  و زمان تحویل پروژه را برآورد کند.

 

سیم کشی های داخلی در ساختمان بسته به موارد زیر متفاوت است :

_متراژ ساختمان

_مقدار توان مورد نیاز در مدار

_محیطی که در آن کار انجام میشود و عوامل بیشمار دیگری که در مقاله های بعدی به آنها به طوور تخصصی خواهیم پرداخت.

 

انتخاب نوع سیم در سیم کشی :

چه در حال تعویض سیم کشی باشید  چه در حال ایجاد یک سیستم , انتخاب نوع سیم بسیار مهم است البته که برای سیم کشی ساختمان بهتر است به یک فرد متخصص مراجعه کنید اما در هر صورت برای سیم کشی، سیستم برقی را انتخاب کنید که برای هدفی که دارید بهترین باشد.

به عنوان مثال در مکان های مرطوب در خارج از منازل اطمینان حاصل کنید که برق خانه شما از عوامل مختلف حفاظت میشود.

آمپر و ولت هر سیم نیز با نیاز های صحیح هر پروژه مطابقت داشته باشد.

اگر مطمئن نیستید که به کدام نوع سیم احتیاج دارید قبل از هر گونه اقدام با یک برق کار حرفه ایی مشورت کنید.

این مورد را می‌توانید به ما بسپارید.

برق کار شبانه روزی  همیشه همراه شما بوده و با اطمینان کامل میتوانید تمام مراحل پروژه را به پرشین برق بسپارید .

انواع سیم کشی :

به صورت کلی , سیم کشی ساختمان بسته به نوع پروژه و کاربرد آن به دو روش تقسیم بندی میشود:

_سیم کشی روکار: سیم ها از روی گچ دیوار عبور میکنند و برای امنیت از یک داکت برای پوشاندن سیم ها استفاده میشود.

این نوع از سیم‌کشی‌ها عمدتا برای ادارات و دفاتر مناسب است زیرا دراین مکانها به دلیل حجم بالای کابل‌های ارتباطی دیگر توجه به زیبایی آن به خودی خود کمی کمتر از خانه‌های مسکونی می‌باشد.

_سیم کشی توکار: به صورت خلاصه میتوان این طور بیان نمود که در این روش سیم ها از داخل دیوار رد شده یا با لوله کشی صورت می پذیرد این روش بسیار متداول بوده و ظرافت و زیبایی ساختمان حفظ خواهد شد.

 

جمع بندی

سیم‌کشی ساختمان یک کار حیاتی، پرخطر و پرریسک است که اگر آن را به فردی مناسب نسپارید می‌تواند خطرات و هزینه های جبران ناپذیری را به شما وارد کند.

به همین منظور ما در پرشین برق برآنیم که بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم تا بتواند با خیالی راحت به کارهای دیگر خود برسید.

برچسب‌ها:

دیدگاه خود را بنویسید

10 − 7 =