آخرین مقاله ها
نصب-دوربین-مدار-بسته

نصب دوربین مدار بسته

تلفن برقکار در تهران :09125784506

با نصب یک دوربین  در صورت  لزوم در خانه , شرکت  و سازمان ها آرامش خاطرتان را بالا ببرید و مراقب اتفاق های اطرافتان باشد  اگر نیاز به نصب دوربین مداربسته دارید تا امنیت خود و اطرافیانتان را بالا ببرید , تیم پرشین برق , برق کار سیار با داشتن نیروهای با تجربه در راه اندازی دوربین مدار بسته این اطمینان و تضمین را به شما می دهد که بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را ارائه خواهد داد .با ما همراه باشید .

امروزه  دوربین مدار بسته  از مهم ترین تجهیزات امنیتی و نظارتی است.  نصب دوربین از بهترین روش ها برای حفاظت و نظارت در اماکن عمومی و خصوصی است  . با انجام این کار می توان خسارت هایی اعم از مالی و جانی را کاهش داد .

انواع دوربین مدار بسته بر اساس تکنولوژی

 دوربین مدار بسته آنالوگ HD

ابتدایی ترین دوربین های مدار بسته بر اساس تکنولوژی آنالوگ طراحی و تولید می شود .دوربین های با تکنولوژی آنالوگ با نام های دوربین تور بو اچ دی , HDCVI AHD,HDTVI وجود دارند و تماما بر اساس سیستم آنالوگ هستند.

 دوربین مدار بسته تحت شبکه

این دسته دوربین با نام IP معرفی میشوند.کیفیت تصاویر به مراتب بهتر میباشد علاوه برا اینکه قابلیت پردازش تصاویر به طور گسترده تری در اختیار میباشد.
تقسیم بندی های دوربین مداربسته  منعطف به دو گروه بالا نمیباشد. تقسیم بندی های متفاوتی دارند که در این جا امکان و نیاز توضیح بیشتر مقدور نیست.

هزینه نصب دوربین مدار بسته

هدف تیم پرشین برق آسوده خاطر بودن مشتریان عزیز میباشد و تمامی قیمت ها بر اساس تعرفه های مشخصه از اتحادیه در فاکتور ارائه میگردد برای اطلاع از قیمت نصب انواع دوربین مداربسته آنالوگ و دیجیتال و درخواست مشاوره و کارشناسی با تیم پرشین برق تماس بگیرید.

شماره نصاب دوربین مداربسته

09125784506

دیدگاه خود را بنویسید

17 − هشت =